شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 17:02 منتشر شده در مورخ: 1400/06/27 شناسه خبر: 1769258
سازمان هواپیمایی:

فروش بلیت پروازهای اربعین با قیمت مصوب آغاز شد

فروش بلیت پروازهای اربعین با قیمت مصوب آغاز شد
سازمان هواپیمایی کشوری طی اطلاعیه‌ای از آمادگی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی برای فروش بلیت پروازهای اربعین به زائران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در اطلاعیه سازمان هواپیمایی آمده است؛ براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان حج و زیارت، کلیه شرکت‌های هواپیمایی داخلی، منتظر ارائه لیست زائران تأییدشده در سامانه سماح بوده و به‌محض ارسال این لیست از سازمان حج و زیارت، شرکت‌های هواپیمایی نسبت به صدور بلیت هواپیما اقدام خواهند کرد.

همچنین بنا به اعلام قبلی و دستور سازمان حج و زیارت، داشتن تست PCR منفی با اعتبار حداقل ۷۲ ساعت، کارت واکسن ۲ دوز و داشتن ویزای معتبر از الزامات صدور بلیط توسط شرکتهای هواپیمایی برای سفر اربعین است.
 
 سه روز قبل سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین مجدد قیمت بلیت پروازهای اربعین خبر داده و گفته بود: بر اساس تصمیم اخیر سازمان هواپیمایی کشوری با همکاری شرکت فرودگاه‌ها و انجمن شرکتهای هواپیمایی، برای ایام اربعین امسال، قیمت بلیت پرواز از اصفهان، شیراز، تبریز و تهران به نجف رفت و برگشت ۵ میلیون تومان و یک‌طرفه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد.
 
ذیبخش افزود: قیمت بلیت پرواز مشهد ـ نجف هم رفت و برگشت ۶ میلیون تومان و یک‌طرفه ۴ میلیون تومان تعیین شده است.
 
طبق برنامه‌ریزی سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان حج و زیارت و ستاد اربعین، مقرر شده است، سفرهای اربعین امسال به دلیل شیوع کرونا فقط از طریق حمل و نقل هوایی انجام شود.
 
در این راستا با هماهنگی انجام شده مقرر شد پروازهای اربعین از ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهر ۱۴۰۰ انجام شود.
 
قرار است فروش بلیت در این مسیرها با نرخ مصوب ۵ میلیون تومان رفت و برگشت و همچنین ۶ میلیون تومان در مسیر مشهد-نجف-مشهد انجام شود.

 

https://ftp.dana.ir/1769258
ارسال نظر
نظرات