شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732887
قالیباف در صحن علنی مجلس:

امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم آدم‌کش اسرائیل به پیروزی خواهد رسید

امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم آدم‌کش اسرائیل به پیروزی خواهد رسید
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سران کشورهای مرتجعی که به دنبال عادی سازی روابط خود با چنین رژیم آدم کشی هستند، می گویم که امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایت ها خواهند ایستاد و ان شاء الله به پیروزی خواهند رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم می دانم جنایت هایی را که رژیم غاصب صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی انجام داد و مردم فلسطین مخصوصا کودکان آن سرزمین را به خاک و خون کشید محکوم کنم.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی به هیچ وجه حقوق بشر را مراعات نمی کند و هر روز جنایت های آنان را می بینیم و سوال ما این است حقوق بشر جهانی کجاست که اینگونه عمل می شود و کسی چیزی نمی گوید؟

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آنها مطمئن باشند که در مقابل این نسل کشی که انجام می دهند، امت اسلامی ایستاده است و می بینیم که مردم غزه چگونه مقابل رژیم صهیونیستی مقاومت می کنند.

قالیباف ادامه داد: از همین جا به سران کشورهای مرتجعی که به دنبال عادی سازی روابط خود با چنین رژیم آدم کشی هستند، می گویم که امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایت ها خواهند ایستاد و ان شاء الله به پیروزی خواهند رسید.

وی اظهار داشت: همچنین لازم می دانم حرکت تروریستی که در افغانستان اتفاق افتاد و منجر به شهادت تعداد زیادی از دختران و کودکان در مدرسه سیدالشهدا شد را محکوم کنم و از همین جا هم به همه مسلمانان و به ویژه مردم عزیز افغانستان و خانواده این شهدا تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

انتهای پیام/ک

https://ftp.dana.ir/1732887
ارسال نظر
نظرات