شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 17:24 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732755
از شبکه نسیم؛

پخش «دست انداز» از سر گرفته شد

پخش «دست انداز» از سر گرفته شد
همزمان با عید سعید فطر پخش سری جدید طنز تلویزیونی «دست انداز» آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید عباسی تهیه کننده «دست انداز» با بیان اینکه ۸۰ درصد این مجموعه ضبط شده است عنوان کرد: سری جدید طنز تلویزیونی «دست انداز» به کارگردانی شهاب عباسی و نویسندگی حمزه صالحی با ساختاری متفاوت و جدید در ۶ آیتم هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

عباسی افزود: سری جدید این برنامه با ۱۵ قسمتی که در ایام نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن رفت، تفاوت دارد و اساس این سری، تقلید طنزگونه از آثار هنری دیگر است که داستانک این برنامه با بازی شهاب عباسی طنزهایی پیش روی مخاطبان قرار می دهد که بسیار جذاب خواهد بود.

وی در خصوص محدودیت های طنزپردازی عنوان کرد: در سری جدید محدویت طنز پردازی نداشتیم و توانستیم به لحاظ موضوع و فرم طنز، پیشرو باشیم.

تهیه کننده «دست انداز» در خصوص بازخوردهای برنامه در ایام نوروز اظهار کرد: سری جدید این برنامه برگرفته از نقد و حمایت هایی است که مخاطبان نسبت به این برنامه داشتند و ما را به سمت و سویی سوق دادند که حاصلش در سری جدید به نمایش در می آید.

وی ادامه داد: در سری جدید این برنامه بازیگرانی از جمله ساناز سماواتی، اردشیر منظم و ...به این مجموعه اضافه شده اند همچنین بازیگرانی که تا کنون در این مجموعه نقش آفرینی کرده اند حضور خواهند داشت.

علاقمندان می توانند «دست انداز» را از پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم به تماشا بنشینند.

انتهای پیام/

https://ftp.dana.ir/1732755
ارسال نظر
نظرات