شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726879

تبیین برنامه‌های شب‌های قدر در شورای معارف سیما

تبیین برنامه‌های شب‌های قدر در شورای معارف سیما
دبیر شورای معارف سیما از برگزاری شب های قدر توسط شبکه های مختلف تلویزیون و با همکاری اماکن مقدس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلسه شورای معارف سیما به صورت حضوری و مجازی با نمایندگان شبکه های رسانه ملی و اماکن مقدس با موضوع تبیین برنامه های شب های قدر و ارتباط زنده با اماکن مقدس برگزار شد.

جواد شیخ اکبری دبیر شورای معارف سیما در این جلسه که امروز اول اردیبهشت برگزار شد با تاکید بر لزوم برنامه ریزی صحیح بر محور تواصی به حق و صبر و بهره مندی مردم از فیوضات شب های قدر در رسانه ملی گفت: با توجه به شرایط کرونا مردم می توانند از طریق شبکه های سیما در حال و هوای حرم های مطهر در کربلا، مشهد، قم و ... قرار بگیرند و اعمال شب های قدر را در منازل و از طریق رسانه انجام دهند.

وی همچنین با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی مردم، پرداختن به پویش اجتماعی «مردم ماه» و دعوت از مردم به کار خیر و معرفی خیرین را از دیگر برنامه های رسانه ملی در این شب ها عنوان کرد.

در این جلسه که نمایندگان اماکن مقدسه به صورت مجازی حضور داشتند، حجت الاسلام گنابادی نژاد معاون تبلیغات آستان قدس رضوی، محمدرضا موسوی کیا مدیر موسسه صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، حجت الاسلام آمره مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران، هریک برنامه های شب های قدر این اماکن مقدس را تشریح و در ادامه نمایندگان شورای معارف در شبکه های سیما نقطه نظرها و برنامه های خود را برای این ایام بازگو کردند.

انتهای پیام/

https://ftp.dana.ir/1726879
ارسال نظر
نظرات