شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722518
کمی زود نبود؛ آقای تاج؟

نوش‌دارو پس از مرگ سهراب/ اعتراض عضو ایرانی هیأت‌رئیسه AFC به سلب میزبانی ایران پس از ۲ هفته!

نوش‌دارو پس از مرگ سهراب/ اعتراض عضو ایرانی هیأت‌رئیسه AFC به سلب میزبانی ایران پس از ۲ هفته!
نایب‌رئیس ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا بالاخره زبان به اعتراض گشود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ نشست کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در بحرین و شرایطی برگزار شد که مهدی تاج هم به‌عنوان نایب‌رئیس بخش آسیای میانه در این نشست به‌شکل فیزیکی حضور پیدا کرد.

در این جلسه که شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم حضور دارد؛ از فدراسیون‌های عضو خواسته شده تا در صورتی که نمی‌توانند به صورت حضوری در این جلسه حضور پیدا کنند، از راه دور و به شکل مجازی در آن باشند و در جریان نکات گفته شده قرار گیرند اما مهدی تاج ۲ روز زودتر از این نشست به منامه سفر کرده بود.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و نایب رئیس فعلی AFC، در این نشست به دلایل انتخاب میزبانی بحرین و عدم میزبانی کشورمان به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض کرد و خواستار ارائه توضیحات در خصوص آخرین تصمیم آنها شد. او در این جلسه اعتراض کرد که چرا چنین تصمیمی در کمیته اجرایی مطرح نشده بود!
 
بعد از اعتراض مهدی تاج، دبیرکل AFC توضیحاتی را در خصوص میزبانی بحرین در گروه C مسابقات ارائه کرد. ویندزور جان، دبیرکل AFC نیز در واکنش به اعتراض این عضو هیات اجرایی، فوری بودن تصمیم‌گیری برای انتخاب میزبان‌های انتخابی جام جهانی را عامل اصلی این موضوع دانست و تاکید کرده که دلایل حقوقی و ساختاری به فدراسیون های شکایت کننده اعلام شده است.

در پایان دبیر کل AFC با اشاره به شکایت ایران به دادگاه CAS اعلام کرد که با توجه به مطرح شدن این شکایت، هر تصمیمی که دادگاه حکمیت ورزش اتخاذ کند مورد احترام همه خواهد بود.

 
انتهای پیام/
 
https://ftp.dana.ir/1722518
ارسال نظر
نظرات